Ryžtas. Energija. Atsakomybė.

Klaipėda eina teisingu keliu ir nesiblaško. Todėl su komanda pažadu tęstinumą darbuose, nes miestui reikia veržlumo stabilume.

Vytauto Grubliausko deklaracija

Visuomeninį rinkimų komitetą „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ įsteigę klaipėdiečiai, esu įsitikinęs, koncentruojasi ne tik į asmeninę mano pergalę tiesioginiuose Klaipėdos mero rinkimuose, ir komiteto sąrašo pergalę savivaldos rinkimuose. Pasakyčiau šiek tiek plačiau – visi mes orientuojamės į Klaipėdos, jos vizijos pergales savivaldos rinkimuose. Todėl linkiu mums visiems nesiblaškyti, nenuleisti savo pečių ir ambicijų kartelės.

Galiu drąsiai teigti, kad būti visuomeninio rinkimų komiteto kandidatu į merus ir sąrašo lyderiu yra viena didžiausių atsakomybių mano gyvenime. Tai gerokai didesnė atsakomybė nei ankstesniuose rinkimuose. Atsakomybė nenuvilti žmonių lūkesčių, tikėjimo, vizijos.

Manau, kad ir aš, ir visi ateiname ne dėl kažkokio keršto, revanšo, noro pasipuikuoti, ne vedini noro pažaisti. Mes ateiname, nes suvokiame atsakomybę už Klaipėdą ir norime ją prisiimti, nes mylime savo miestą, siekiame, kad jis būtų patrauklus ne tik mums, bet is ateities kartoms. Prisiimame atsakomybę už miesto ateitį, kurią patys kuriame, atsakomybę už tuos darbus, kuriuos pradėjome ir jau tęsiame ne vienerius metus, ir tų darbų pabaiga artėja.

Šią atsakomybę, esu tikras, turiu ne tik pats, bet ir visi komiteto „Vytautas Grubliaukas ir komanda“ kandidatai į miesto taryba. Pabaigti darbus ir pradėti naujus reikalingas ir jaunatviškas veržlumas, energija, dinamika, bet tuo pat metu tokioje komandoje turi būti ir derama patirtis, įdirbis, kompetencija. Tik joje matau galimybę ir prasmę. Tokia komanda ir yra mūsų kandidatų sąrašas

Nesinori labai nuvalkioti žodžio ‚susitelkti“. Tačiau sukviesti, sutelkti, įkvėpti žmones, kurie yra nusiteikę tai pačiai vizijai, tai pačiai energijai yra daugiau nei svarbu. Tikiu, kad mums visiems ryžtas dėl savo miesto bus pagrindinis variklis.

Nesinori ilgų ir įkvepiančių kalbų, nes ir nuveikti darbai kalba patys už save, juk Klaipėda jau ne vienerius metus yra tarp Lietuvos savivaldybių lyderių.

Man linkėta trečią kadenciją grįžti į savo kabinetą. Bet vertybė yra ne čia. Vertybė yra tai, kad galėtume ramiai sakyti, jog Klaipėda išlaiko veržlų stabilumą, Klaipėda eina teisingu keliu ir nesiblaško. Stabilumas yra vienas svarbiausių Kaipėdos argmentų. Jų, aišku, yra daug.

Mūsų visuomeninis rinkimų komitetas, galiu drąsiai sakyti, yra visa Klaipėda, tiksliau – atstovaujama įvairių profesijų, amžiaus grupių žmonių. Todėl girdime ir girdėsime kiekvieną miestietį.

Ir ne taip svarbu, kad rinkimus laimėtų „Vytautas Grubliauskas ir jo komanda“. Svarbu, kad nepralaimėtų Klaipėda. Kad nepraleimėtų nė vienas, kuris tiki mūsų komanda.

Ne veltui sakoma, kad „Nėra aukos, kurios Klaipėda nebūtų verta kaip kad ir nėra intereso, vardan kurio būtų paaukotas Klaipėdos interesas“. Man – tai tarsi kertinė, pamatinė atsakomybės prieš miestą, miestiečius vertybė ir filosofija, pagal kurią gyvenau, gyvenu ir gyvensiu.

Taigi, už Klaipėdą, kuria didžiuojamės!

Biografija

V. Grubliausko aktyvi politinė veikla prasidėjo 2000 m., kai jis buvo išrinktas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nariu. 2001 m. jis buvo iškeltas kandidatu į Klaipėdos mero postą, tačiau, pritrūkus politikų balsų, nebuvo juo išrinktas.

Kai V. Grubliauskas buvo Klaipėdos miesto tarybos nariu, jis dirbo Socialinių reikalų komiteto pirmininku, įvairių komisijų bei visuomeninių sporto, meno ir kultūros tarybos nariu.

2004 m. Klaipėdos miesto Danės vienmandatėje rinkimų apygardoje V. Grubliauskas buvo  išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo nariu. Tuo metu jis buvo Liberalų ir centro sąjungos nariu. 2006 m. jis pasitraukė iš šios politinės partijos ir prisijungė prie naujai susikūrusio Lietuvos  Resbulikos Liberalų sąjūdžio. Seime nuo pat kadencijos pradžios iki pabaigos V. Grubliauskas dirbo Informacinės visuomeninės plėtros komitete, buvo tarpparlamentinių ryšių su JAV grupės pirmininko pavaduotojas.

2008 m. V. Grubliauskas Klaipėdos miesto Danės vienmandatėje rinkimų apygardoje vėl buvo išrinktas Seimo nariu. Tais pačiais metais jis buvo išrinktas Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininku, kiek vėliau tapo Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos nariu.

2011 m. su Lietuvos Respublikos Liberalų  sąjūdžiu V. Grubliauskas buvo išrinktas į Klaipėdos miesto tarybą. Partija šiuose rinkimuose gavo daugiausia balsų, formavo koaliciją ir kandidatu į merus iškėlė V. Grubliauską. 2011 m. balandžio 12 dieną V. Grubliauskas buvo išrinktas septintuoju Klaipėdos miesto savivaldybės meru po Nepriklausomybės atgavimo.

2015 m. V. Grubliauskas pirmą kartą surengtuose tiesioginiuose savivaldybių merų rinkimuose buvo išrinktas antrajai Klaipėdos savivaldybės mero kadencijai.

Dirbdamas meru V. Grubliauskas itin rūpinasi ne tik Klaipėdos aktualijomis,problemomis ir plėtra,, bet ir mezga tarptautinius ryšius, naudingus  Lietuvos uostamiesčiui. 2015 metais jis buvo patvirtintas Europos Sąjungos Reginų komiiteto nariu.

Turite idėjų? Norite prisijungti prie mūsų komandos?
Susisiekite: