fbpx

Sutarta dėl bendradarbiavimo naujojoje Klaipėdos miesto taryboje


Penktadienį visuomeninis rinkimų komitetas „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), kurių atstovai kovo 3 d. išrinkti į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą, susitarė dirbti kartu ir prisiimti bendrą atsakomybę už skaidrų ir profesionalų miesto valdymą bei miesto tarybos veiklos organizavimą.
Susitarime, kurį pasirašė Vytautas Grubliauskas ir TS-LKD Klaipėdos miesto skyrių sueigos seniūnas Arūnas Barbšys, numatyta užtikrinti efektyvų miesto tarybos ir savivaldybės administracijos darbą, sudaryti sąlygas susitariančioms šalims įgyvendinti rinkimų programas ir atsakingai dirbti miestiečių labui.

„Šis susitarimas – tai naujos Klaipėdos miesto tarybos kadencijos daugumos, naujosios koalicijos formavimosi pradžia. Prisimame bendrą atsakomybę už stabilumo Klaipėdoje išsaugojimą, o kartu – ir už pokyčius mieste. Susitarime užfiksuotos kertinės naujosios koalicijos nuostatos ir mūsų aiški deklaracija“, – teigė V. Grubliauskas.

Jis pažymėjo, kad šiuo metu apie postų dalybas nėra kalbama bei pirmiausia siekiama suderinti bendrą koalicinę programą.
A. Barbšio teigimu, sprendimą siekti bendro darbo su V.Grubliausku ir jo komanda bei palaikyti V. Grubliausko kandidatūrą anntrajame merų rinkimų ture penktadienį priėmė TS-LKD Klaipėdos skyrių taryba.

„Mūsų nuomone, būtent dirbdami su Vytautu Grubliausku ir jo komanda, galėsime įgyvendinti tai, ką pažadėjome savo rinkėjams, nes mūsų rinkiminės programos ir nuostatos yra artimiausios“, – sakė A. Barbšys.

Kovo 3 d. vykusiuose rinkimuose į Klaipėdos savivaldybės tarybą visuomeninis rinkimų komitetas „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ iškovojo 8 vietas, o Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 6. V. Grubliauskui tapus Klaipėdos meru, jo vadovaujamas komitetas miesto taryboje turėtų 9 vietas.