fbpx

Pristatytas visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ kandidatų į miesto tarybą sąrašas

Veržlumas ir patirtis, polėkis ir racionalumas – taip savo komandą, su kuria dalyvaus Klaipėdos savivaldos rinkimuose, pristatė visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ kandidatas į merus ir sąrašo lyderis Vytautas Grubliauskas.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ kandidatų į miesto tarybą sąraše yra 30 klaipėdiečių.

„Prisiimdamas atsakomybę ne žodžiais, bet darbais už stabilią ir dinamišką miesto plėtrą, miesto augimą, miesto ambicijų įgyvendinimą nesu vienas ir tuo labai džiaugiuosi. Esu su komanda, kuria tikrai didžiuojuosi. Esu su komanda, kurią suburiau drauge su bendraminčiais, esu su komanda, kuri pasiruošusi komandinio žaidimo taisyklėms. Mūsų laukia daug iššūkių, todėl komanda yra subalansuota, skirtinga, bet tuo pat metu labai vieninga. Komanda, kurioje yra ir patyrę politikai, buvę miesto vadovai, ir jauni ambicingi žmonės, bet jau pasiekę įtikinamų rezultatų savo veiklos srityje“, – savo komandą entuziastingai pristatė V. Grubliauskas. 

Jo teigimu, būtent toks patirties, ambicijų, jaunatviškumo, solidumo, polėkio veržlumo ir racionalumo lydinys gali užtikrinti Klaipėdos sėkmę. „Tai lydinys, kuris gali sukurti Klaipėdą, kuria būtų galima didžiuotis. Tai žmonės, kurie ne tik nori kurti Klaipėdą, kuria būtų galima didžiuotis, bet tai žmonės, kurie nori, kad jų darbai būtų tokie, kuriais Klaipėda galėtų didžiuotis. Tai didi atsakomybė, bet ir didelis įkvėpimas. Didžiuojuosi savo komanda, savo bendražygiais. Linkėdamas jiems ir sau pelnytos sėkmės, tikiuosi, kad tai bus įvertinta būtent miestiečių. Jie vertins tą norą ir ryžtą. Miesto dinamika, veržlumas, ambicijų įgyvendinimas, miesto siekis būti lyderiu, išlikti lyderiu, tai stabili ir motyvuota  ambicija, kurią įgyvendinti reikalinga rimta komanda. Tokią komandą aš pažįstu“, – patikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ kandidatų į miesto tarybą sąrašą reitingavo sąrašo lyderis V. Grubliauskas, komiteto valdyba ir rinkimų štabo nariai. Galutinį sąrašą kone vienbalsiai patvirtino ir komiteto steigėjai.

Vyriausioji rinkimų komisija prieš didžiąsias metų šventes jau patvirtino šį kandidatų sąrašą.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ kandidatų į miesto tarybą sąrašas:

 1. Vytautas Grubliauskas
 2. Artūras Razbadauskas
 3. Elida Mantulova
 4. Vaida Žvikienė
 5. Arvydas Cesiulis
 6. Vytis Radvila
 7. Jūratė Ruškė
 8. Judita Simonavičiūtė
 9. Audrius Petrošius
 10. Rimantas Taraškevičius
 11. Laura Šaltytė-Vaisiauskė
 12. Aldona Staponkienė
 13. Ana Timonina-Mickevičienė
 14. Laimonas Urbikas
 15. Virginija Spurytė
 16. Rasa Bekėžienė
 17. Eimantas Rudminas
 18. Tomas Rimkus
 19. Mantas Bertulis
 20. Vidmantas Plečkaitis
 21. Kristina Norvilė
 22. Edmundas Jurkaitis
 23. Rasa Klumbienė
 24. Rasa Jautakytė
 25. Vladimir Konstantinov
 26. Arūnas Nasvytis
 27. Gintautas Babravičius
 28. Saulius Šiaučiulis
 29. Asta Balčiūnienė
 30. Jurgita Činauskaitė