Biografija

Biografija

Gimęs: 1984m. balandžio 15d., nuo 2012 m. vedęs, du sūnūs (5m. ir 0.5m.). Puikiai kalba angliškai, neblogai rusiškai, žinoma ir lietuviškai. Esu šiaulietis, kurį laiką gyvenau Vilniuj, tačiau meilės reikalais prieš 10 metų atsikrausčiau į Klaipėdą. Išvykt nebesinori.

Mokslai

Nuo 1990 iki 2002 m. vidurinis išsilavinimas Šiaulių Lieporių vid. m-kla, nuo 2002 iki 2006 – VU informatikos bakalauras. Nuo 2006 iki šiol MRU nebaigtas elektroninio verslo vadybos magistras.

Politika

Nuo 2013’ųjų įstojau į LRLS gretas ir apie partijos keitimą ar kitos ideologijos išpažinimą, negalvoju. Esu apsisprendęs liberalas. Liberalų sąjūdyje kartu su bendraminčių palaikymu  įgyvendinę sėkmingai veikiančią el.balsavimo sistemą ibalsas.lt kuri naudojama tiek skyrių, tiek didžiausiuose partijos suvažiavimo balsavimuose. Aktyviai dirbu ir padedu skyriaus veikloje, esu buvęs ir praėjusių rinkimų (2015 savivaldos) rinkimų štabo narys, taip pat padedu ir centriniam partijos sekretoriatui įvairiais klausimais. Nuo 2015’ųjų esu Klaipėdos m. sporto tarybos narys (patariamoji visuomeninė institucija Klaipėdos savivaldybei). 

Darbai

Dirbti pradėjau dar mokykloj. Pirmieji pavieniai darbai programavimo srityje,  teko prižiūrėti ir vieno kompiuterinių žaidimų salono serverius, taip pat dirbti prie nemažai internetinių sistemų. 2005-2006 dirbau programuotoju „autoplius.lt“, sistemų analitiku „plius.lt“. 2006-2007 teko padirbėti vienoj didžiausių Lietuvos įstaigų – TEO (dabar „Telia“). Nuo 2007 iki 2009 dirbau techninių sprendimų vadovu „pigu.lt“, teko kurti vieną didžiausių elektroninio verslo ryklių nuo nulio. Nuo 2009 tapau laisvai samdomas programuotojas, nuo 2011 įkūriau įmonę ir tapau „double.lt“ direktorium, tačiau širdyje visada esu IT specialiastas – programuotojas. Šiuo metu dirbu Klaipėdos IT startupe „Whatagraph“ programuotoju. Taip pat esu prisidėjęs kūrime prie daugelio kitų internetinių sistemų ne tik Lietuvoje.

Pomėgiai

Be srities, kurioje dirbu, dar mėgstu ir politiką (be abejo), taip pat orientavimosi sportą, kuris, pasak vieno išminčiaus, yra tarsi „bėgimas žaidžiant šachmatais“. Su tokiu sportu po to ir gyvenimas lengviau gyvenasi. Šiuo metu einu Lietuvos orientavimosi sporto federacijos viceprezidento pareigas, taip pat esu Klaipėdos orientavimosi sporto klubo „O! Klaipėda“ vadovas.