Apie šį puslapį ir ne tik

Liberalas be nesąmonių

Justinas Liubinskas

Politika man visąlaik buvo hobis, o ne karjeros siekimas. Prie liberalų prisijungiau 2013-ais, kai pamačiau, kad mano vaikystės draugas Simonas Gentvilas tapo Klaipėdos liberalų pirmininku. Mano pažiūros visada buvo liberalios ir dalyvaudamas politikoj bei matydamas ją iš arti, tuo labiau įsitikinau.

Šiuose rinkimuose matau labai daug šūkių, tuščių lozungų, kurie realiuose sprendimuose neturi jokios prasmės. Kilo idėja ir noras parašyti apie savo idėjas išsamiai, su konkrečiom priemonėm, sprendimais, analize. Daugelis kandidatų po rinkimų iš politikos pasitrauks arba visam, arba iki kitų rinkimų. Šis puslapis nėra tik priešrinkiminis blykstelėjimas, tad kviečiu prenumeruoti, sekti ir ateity, net jei į rinkimus jau eisit apsisprendę.

Esu IT specialistas ir pinigus užsidirbu savo srity, nenoriu jos keist. Man politika yra tai, kuo užsiimu visąlaik, nes tai liečia kasdienį gyvenimą. Klaipėdoje esu buvęs ir Klaipėdos Sporto tarybos nariu, esu buvęs visuomeninis mero patarėjas IT klausimais, taip pat tenka prisidėti prie kai kurių tarybos sprendimų bei pasisakyti posėdžiuose.

Aktyviai dalyvauju politinėj veikloj, esu orientavimosi sporto klubo „O! Klaipėda“ vadovas, Lietuvos Orientavimosi sporto federacijos viceprezidentas, Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenės pirmininkas, aktyviai bendrauju su savivaldybės IT specialistais, siūlau sprendimus.

Jei norite, galite su manim bendrauti ir asmeniškai:

justinas.liubinskas
justinas
info@uzklaipeda.lt

Platesnė biografija

VRK anketa


Klaipėdos liberalų rinkiminis puslapis – komanda, programa